Gerekli AlanHatali Giris

SPORTLAND SPOR MALZEMELERI ONLINE MAAZASI

Sportland Mağazası, Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan aynı zamanda profosyonel olarak kayak eğitmeni ve antranörü olan Özhan Günel’in ortaklığında 1991 yılında İstanbul Bağdat caddesinde siz sporseverlere hizmet vermeye başlamıştır. Spor hayatına birlikte başladığı bir çok yarışta beraber madalyaları paylaştığı Milli formayı beraber giydiği ortağı Yılmaz Demir’i elim bir kazada kaybettikten sonra mağazanın yönetimini tek başına üstlenmiştir. Akademik deneyimlerini ticaret hayatına taşıyan Özhan Hoca ve SPORTLAND mağazası bir bütün  teknik bir spor mağazası kimliğini kazanmıştır. Ülkemizde en kaliteli kış sporları otellerinden olan Bolu Kartalkaya kartal otel de de faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye'nin en güvenilir teknik spor mağazası olan Sportland gelişimini sürdürmekte kararlıdır.

  Vizyonumuz :

Bizi  farklı kılan unsur, bizim bünyemizde bulundurduğumuz tüm spor dallarını Sportland çalışanları olarak yapıyor olmamız. Bizler bu sporları ve teknik bilgilerini hem teoride hem de pratikte biliyoruz.

Bize göre bizim isimizi yapmak için, bu sporların ruhunu yasamak ve taşımak gerekir. Amacımız; her zaman en iyi ve en doğru malzemeyi sizlere en iyi fiyatlar ile sunmaktır. Bu neden ile teknik ekipteki arkadaşlarımız la her yeni bilgiyi  Özhan Günel hocamızdan,öğrenip sizlere aktarmaktadır. Bizim için isimiz hayatımız , hayatımız işimizdir. Böylesine sevdiğimiz bu sporlar ile iç içe olabilmenin çok büyük bir şans olduğuna inanıyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için tüm Sportland ailesi olarak durmadan çalıştığımızdan şüpheniz olmasın diyor, sizlere bol spor, heyecan ve mutluluk dolu günler diliyoruz.

Sportland

 


HOLMENKOL ALPIN WONDER GLIDE SKIWAX
59,00TL
HOLMENKOL 3-CLASSIC WAX
79,00TL

Ana Sayfa | Hakkımızda | Yardım | Hava Durumu | Gizlilik Politası | Garanti ve İade Şartları | İletişim  

Yazilim Tasarim Danışmanlık

Nakliyat Sepeti Evden Eve Nakliyat, Tasimacilik